UPISI U INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKU ŠKOLU SLATINA -VODIČ ZA OSMAŠE - promotivni video o našoj školi i plan upisa sa zanimanjima
Autor: Mladen Graovac, 21. 5. 2020.

Upisi u Industrijsko-obrtničku školu Slatina u školskoj godini 2020./2021.

Dragi učenici i roditelji! Pred vama je video kojim predstavljamo našu školu. Izaberite klikom miša zanimanje i biti će vam dostupne sve informacije, pa možete pogledati što naši učenici i nastavnici rade i stvaraju.

Promotivni video o našoj školi i zanimanjima koja nudimo za upise u školskoj godini 2020./2021. možete pogledati ovdje:

Više na: https://www.upisi.hr/upisi/

OBAVIJEST – LIJEČNIČKI PREGLED

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Virovitica želi Vas ovim putem informirati da će ove godine snositi troškove liječničkih pregleda za one učenike koji ove godine upišu prvi razred srednje škole za jedno od navedenih deficitarnih zanimanja:

-          CNC OPERATER

-          STOLAR

Liječnički pregledi moraju se obaviti isključivo u ordinaciji Doma zdravlja Virovitičko-podravske županije u Virovitici (kod doktora Dražena Ciglara) jer s navedenima HZZ PU Virovitica ima potpisan ugovor o nabavi usluga liječničkih pregleda. Kako smo ograničeni sredstvima te nemamo mogućnosti da svima učenicima koji upišu navedene programe financiramo liječnički pregled, to ćemo učiniti na način da snosimo troškove liječničkog pregleda za one učenike koji se poslije objave upisnih rezultata prvi jave HZZ-u. Molimo vas da učenike koji ove godine upišu u vašoj školi jedno od navedenih deficitarnih zanimanja informirate o navedenoj mogućnosti.

HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE | Područni ured Virovitica | A.Mihanovića 40, 33000 Virovitica