Naš školski vrt
Autor: Mladen Graovac, 23. 4. 2021.

PROLJETNI RADOVI U VRTU INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKE ŠKOLE SLATINA

Prošlog su tjedna započeli proljetni radovi u našem školskom vrtu. Učenici razrednih odjela 3. kuhar i 3. frizer pod vodstvom spremačice gospođe Ružice Pekar obavili su radove uređenja vrta nakon zimskoga razdoblja, sadnje proljetnoga cvijeća i uređenja vrtnoga jezerca. Lijepa i uspješna priča vrta naše škole još se prije dvije godine proširila i izvan Slatine kada nam je dodijeljeno priznanje Hrvatske radiotelevizije za najljepši školski vrt u Republici Hrvatskoj.

Zahvaljujemo svim učenicima koji redovno sudjeluju u uređenju vrta kako bi u njemu mogli uživati ne samo učenici i zaposlenici naše škole, već i svi šetači slatinskim Trgom Ruđera Boškovića.

Galeriju slika vidi pod OPŠIRNIJE