Predavanje IPA
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 7. 4. 2014.

U utorak, 1. travnja 2014. godine, u Industrijsko-obrtničkoj školi Slatina nastavljena je provedba 1. modula edukacije nastavnika škole za inkluzivan odgoj i obrazovanje u sklopu projekta „Poboljšanjem kvalitete poučavanja do veće uključenosti učenika s teškoćama.“

Na predavanju je obrađena tema komunikacije na jednostavan i zanimljiv način interaktivnim pristupom profesora rehabilitatora Darka Kobetića.

Sudionici predavanja ponovo su se ugodno iznenadili profesorovim pristupom obradi teme i aktivno sudjelovali u realizaciji ove, u odgoju i obrazovanju, vrlo značajne teme.

Koordinatorica projekta             Ljubica Subotić-Pofuk