Slatina zaplesala Happy
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 7. 4. 2014.

U organizaciji Turističke zajednice grada Slatine , 4. travnja 2014. godine, učenici naše škole sudjelovali na snimanju plesno-turističkog spota u cilju promocije grada i njegovih turističkih znamenitosti.

Spot je zamišljen kao plesna razglednica Slatine, po uzoru na neke veće gradove, a na projektu su osim učenika naše škole sudjelovali učenici osnovnih i srednjih škola, dječji vrtići, plesna skupina „Studio ART“, Glazbena škola Slatina, Biciklistički klub Slatina, Moto klub Speed Slatina i građani Slatine.

Helena Hegediš direktorica Turističke zajednice grada Slatine zahvalila je našim učenicima na uspješnom sudjelovanju na snimanju spota i objasnila kako se projektom žele pokazati sve ljepote i turističke destinacije, kao i kulturna baština grada Slatine.

(preuzeto: http://domovina333.blogspot.com/)