Ovaj tjedan: 2076
Andrijana Zlatunić najbolja učenica naše škole
Autor: Ivan Kanski, 16. 6. 2014.

Tradicionalna manifestacija “Zbogom školo do jeseni”, i je ove godine, na Stadionu TVIN-a u Virovitici, okupila brojne učenike, profesore, roditelje, znatiželjnike…

Kao i prijašnjih godina, nagrade najboljima uručio je virovitičko-podravski župan Tomislav Tolušić, a “Zbogom školo do jeseni” se održala u organizaciji Virovitičko-podravske županije, Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu VPŽ, dok je škola domaćin bila OŠ Petar Preradović iz Pitomače.

Manifestaciju su obogatili i brojni glazbeni nastupi učenika iz cijele županije, ali i predgrupe MOO Alarm, a završena je koncertom tamburaškog sastava Begini.