Nastavak projektnih aktivnosti u Gradskom muzeju Virovitica
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 26. 6. 2014.

U utorak, 17.lipnja 2014. godine, nastavnici Industrijsko-obrtničke škole Slatina posjetili su Gradski muzej u Virovitici i uživali u zajedničkom razgledavanju stalne postave muzeja. U Strukovnoj školi u Virovitici održano je završno predavanje u okviru provedbe 1. modula edukacije nastavnika škole za inkluzivan odgoj i obrazovanje u sklopu projekta „Poboljšanjem kvalitete poučavanja do veće uključenosti učenika s teškoćama.“  Napravljena je rekapitulacija tema koje su bile obrađene tijekom provedbe 1. modula edukacije, a sudionici će za edukaciju dobiti verificirane Potvrde za rad s djecom s teškoćama.

Koordinatorica projekta: Ljubica Subotić-Pofuk,prof.