U NAŠOJ ŠKOLI ODRŽANO MEĐUŽUPANIJSKO STRUČNO VIJEĆE ZA FRIZERE
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 10. 12. 2014.

U subotu 6.12.2014. godine u prostorijama Industrijsko obrtničke škole Slatina održano je međužupanijsko stručno vijeće za frizere. Skupu su nazočili nastavnici i nastavnice strukovnih predmeta u zanimanju frizer iz Varaždina, Čakovca, Krapine, Oroslavlja, Siska, Đurđevca, Virovitice i Garešnice. Uvodnu riječ na skupu dala je voditeljica međužupanijskog stručnog vijeća Vlatka Šimunić, prof. biologije i kemije, iz Srednje strukovne škole Varaždin. U nastavku rada skupa o Modernim načinima bojenja i njege kose govorile su Kornelija Zubčević, stručni učitelj i Barbara Vidović Volenik, prof.biologije i kemije iz Industrijsko obrtnička škola Slatina. Tijekom skupa održane su i dvije radionice, Izrada pramenova i noviteti u šišanju kose- Schwarzkopf Professional, te Stiliziranje a edukatori su bili Ivana Oletić i Mario Crnjak.

U slobodnom dijelu programa  nastavnici su u pratnji ravnatelja škole Mladena Graovca upoznali kulturno-povijesne znamenitosti grada Slatine.