Djed Božićnjak u našoj školi
Autor: Mladen Graovac, 19. 12. 2014.

Industrijsko obrtnička škola Slatina i ove godine pobrinula se da djeca i unuci školskog osoblja dobiju darove koje im je donio Djed Božićnjak. Prigodni program koji se sastojao od božićnih pjesama pripremili su i izveli učenici trećih razreda pod vodstvom profesora Tomislava Pečeka. Druženje je završilo domijenkom na kojem su učenici škole pokazali svoje kulinarske vještine. Ravnatelj škole, Mladen Graovac, u uvodu je pozdravio prisutne, a cijeli događaj bio je dio manifestacije ”Prosinac u Slatini”. Božićna priča u Industrijsko obrtničkoj školi traje od njenog osnutka 2009. godine, i ove godine održana je po peti put. (www.icv.hr, mru;Marko Rukavina 18.12.2014.)