OBAVIJEST UČENICIMA I NASTAVNICIMA
Autor: Mladen Graovac, 22. 12. 2014.

Poštovani učenici i nastavnici,

prema Odluci o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika srednjih škola za školsku godinu 2014./2015., nastava u prvom polugodištu završava u utorak, 23. prosinca 2014. godine.

Zimski odmor učenika počinje 24. prosinca 2014. godine, a završava 9. siječnja 2015. godine.

Redovna nastava u drugom polugodištu započinje u ponedjeljak, 12. siječnja 2015. godine prema sljedećem rasporedu.

U prijepodnevnoj smjeni nastavu će imati učenici zanimanja:

1.2.3. Prodavač

1. Kuhar

1. Konobar/Stolar/Krojač

2. Konobar/Stolar

2. Kuhar/Mehaničar polj. meh.

3. Kuhar/Pekar

3. Konobar/Stolar

U poslijepodnevnoj smjeni nastavu će imati učenici zanimanja:

1. Automehaničar/Frizer

2. Automehaničar/Instalater grijanja i klime

3. Automehaničar/ Autolimar/ Strojobravar

1.3. Vodoinstalater/Instalater grijanja i klime/Elektroinstalater

2. Krojač/Frizer/Mesar

3. Krojač/Frizer

1.2. Pomoćni Krojač/Stolar

3. Pomoćni Krojač

Svi su učenici u vrijeme zimskih praznika obvezni pohađati praktičnu nastavu prema planu i programu u dogovoru s obrtničkim radionicama ili profesorima-voditeljima praktične nastave.

Svim učenicima i nastavnicima, kao tehničkom i administrativnom osoblju naše škole želim čestit i blagoslovljen Božić te sretnu i uspješnu novu 2015. godinu.

Mladen Graovac, prof.