NASTAVAK PROJEKTNIH AKTIVNOSTI U OŠ EUGENA KUMIČIĆA U SLATINI
Autor: Mladen Graovac, 13. 2. 2015.

U sklopu projekta „Poboljšanjem kvalitete poučavanja do veće uključenosti učenika s teškoćama“, u Osnovnoj školi Eugena Kumičića Slatina 12. veljače 2015. godine, održan je 2. roditeljski sastanak s učenicima 7. i  8. razreda  (posebni razredni odjeli) i njihovim roditeljima na temu „Suradnja s roditeljima djece s teškoćama i nastavak obrazovanja“.

Cilj roditeljskog sastanka bio je upoznati učenike i roditelje s mogućnošću nastavka obrazovanja u nekom od obrtničkih zanimanja na području Virovitičko-podravske županije. Tom prigodom učenicima i roditeljima podijeljen je promidžbeni materijal (vrećica, majica, blok, kemijska olovka, letak i brošura Kamo nakon osnovne škole?).

Na roditeljskom sastanku, osim razrednice Patricije Karaman, ravnatelja i pedagoginje Industrijsko-obrtničke škole Slatina Mladena Graovca i Ljubice Subotić Pofuk bile su i stručne suradnice Osnovne škole Eugena Kumičića, defektologinje Branka Čović i Jasna Radojčić.