Završeno osposobljavanje nastavnika i stručnih suradnika za ICT edukaciju, 2. modul
Autor: Mladen Graovac, 13. 2. 2015.

U petak, 13. veljače 2015. godine završena je edukacija nastavnika za primjenu napredne ICT tehnologije u nastavi, 2. modul. Edukacija se provodila u sklopu provedbe projekta “Poboljšanjem kvalitete poučavanja do veće uključenosti učenika s teškoćama”. Edukaciju su izvodili stručnjaci tvrtke HSM-informatika d.o.o. iz Zagreba.

Cilj edukacije je bio obučiti nastavno osoblje za aktivnu primjenu suvremene ICT tehnologije u svrhu unaprjeđenja nastavnog procesa, s naglaskom na uključenost učenika s teškoćama. Program edukcije je kroz dva modula obuhvatio pregled suvremenih metoda, alata i digitalnih sadržaja koji se koriste u obrazovanju.