Ovaj tjedan: 2061
Završna konferencija projekta IOŠ Virovitica “Poboljšanjem kvalitete poučavanja do veće uključenosti učenika s teškoćama”
Autor: Mladen Graovac, 22. 2. 2015.

Industrijsko-obrtnička škola Virovitica provela je projekt – Poboljšanjem kvalitete poučavanja do veće uključenosti učenika s teškoćama. Provedba je trajala 18 mjeseci te je u četvrtak, 19. veljače 2015. godine, održana Završna konferencija.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u iznosu od 171.556 EUR-a, dok je ukupna vrijednost projekta 190.090 EUR-a. Nositelj projekta bila je Industrijsko-obrtnička škola Virovitica, a partneri Industrijsko-obrtnička škola Slatina iz Slatine i Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Virovitica.

Sve sudionike uvodno je pozdravila Vesna Šerepac, pročelnica županijskog Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu, koja je tom prigodom održala i predavanje o aktualnostima u školstvu na području županije. (preuzeto: www.icv.hr)