PROLJETNI ODMOR UČENIKA
Autor: Mladen Graovac, 26. 3. 2015.

Poštovani učenici/ce i nastavnici/ce,

prema Odluci  o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2014./2015., proljetni odmor za učenike počinje 30. ožujka 2015., a završava 3. travnja 2015. godine.

Redovna nastava nakon proljetnog odmora počinje u utorak, 7. travnja 2015. godine.

U prijepodnevnu smjenu dolaze učenici zanimanja:

1.2.3. Prodavač; 1. Kuhar; 1. Konobar/Stolar/Krojač; 2. Konobar/Stolar; 2. Kuhar/Mehaničar poljoprivredne mehanizacije; 3. Kuhar/Pekar; 3. Konobar/Stolar

U poslijepodnevnu smjenu dolaze učenici zanimanja:

1. Automehaničar/Frizer; 2. Automehaničar/Instalater grijanja i klime; 3. Automehaničar/ Autolimar/ Strojobravar; 2.vodoinstalater; 1.3. Vodoinstalater/Instalater grijanja i klime/Elektroinstalater; 2. Krojač/Frizer/Mesar; 3. Krojač/Frizer;1.2. Pomoćni Krojač/Stolar; 3. Pomoćni Krojač

Svim učenicima i nastavnicima, kao i tehničkom i administrativnom osoblju naše Škole želim sretan Uskrs.

Ravnatelj:

Mladen Graovac, prof.