Ovaj tjedan: 2070
Poziv osmašima Na dan otvorenih vrata škole
Autor: Mladen Graovac, 18. 5. 2015.

U želji da svim zainteresiranim učenicima osmih razreda i njihovim roditeljima pružimo detaljne informacije o nastavku obrazovanja u našoj Školi, pozivamo vas na

Dan otvorenih vrata Industrijsko-obrtničke škole Slatina

koji će se održati u petak, 29. svibnja 2015., od 10:00 do 15:00 sati, u prostoru Škole na Trgu Ruđera Boškovića 5a, Slatina.

Učenici i roditelji će uz pomoć profesora, strukovnih učitelja i učenika naše Škole dobiti sve informacije o upisima u srednju školu, načinu školovanja, upoznati školu i školski prostor, prisustvovati prezentaciji obrazovnih programa i zanimanja, izvannastavnih aktivnosti i ostalih oblika učeničkog života u Školi (sport, kultura, zabava...) a sve s ciljem profesionalne orijentacije učenika .