Ovaj tjedan: 2065
UPISI "Idemo u srednju"
Autor: Mladen Graovac, 20. 5. 2015.

Dragi budući srednjoškolci,

odabir srednje škole velika je životna odluka. Upoznavanje vlastitih vrijednosti, interesa i sposobnosti nije lagan zadatak, ali je prijeko potreban u procesu donošenja tako važne odluke kao što je izbor zanimanja. Dobro razmislite o tome što vas je tijekom dosadašnjeg školovanja jako zanimalo, koje ste predmete voljeli, čime ste se bavili u svoje slobodno vrijeme, ali i što vas je činilo nezadovoljnima i nesretnima, što vam je predstavljalo teškoće.

U BROŠURI_UPISI_2015., koja je pred vama (vidjeti pod Opširnije) pronaći ćete najvažnije informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole u školskoj godini 2015./2016., koji se provodi elektroničkim putem preko mrežne stranice: www.upisi.hr. U brošuri su informacije o elementima i kriterijima za upis, načinima i postupcima prijava u sustav različitih kategorija kandidata.

Brosura-UPISI_2015.pdf (1.53 MB)