Ovaj tjedan: 2026
OBILJEŽILI SMO DAN ŠKOLE
Autor: Mladen Graovac, 19. 9. 2015.

Održana svečana sjednica Nastavničkog vijeća

U našoj školi, u petak, 18. rujna, obilježen je Dan škole i 6. obljetnica njenog osnutka.  U sklopu Dana škole održana je svečana sjednica Nastavničkog vijeća na kojoj je ravnatelj škole Mladen Graovac uručio zahvalnice. Dobitnici zahvalnica su zamjenica župana Virovitičko-podravske županije Sanja Bošnjak te zaposlenici škole Zlatko Šantić, Miroslav Borovčak, Svjetlana Dupan, Paula Kukuljević, Natalija Vidak i Anka Gencer. Na sjednici su predstavljeni projekti u kojima sudjeluje škola: Eko-etno vrećica, Poduzetnik kroz cijeli život, Promocija obrazovnih programa za obrtnička zanimanja, Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika, a istaknuto je osnivanje Učeničke zadruge Obrtnik u protekloj godini. U sklopu  programa izvedena je revija frizura i modna revija koju su izvele učenice Industrijsko-obrtničke škole. Zamjenica župana Virovitičko-podravske županije Sanja Bošnjak čestitala je Dan škole te pohvalila sve što je od osnivanja škole napravljeno, a na kraju  se i zahvalila u ime svih nagrađenih. (preuzeto: http://www.slatina.hr/odrzana-svecana-sjednica-nastavnickog-vijeca-u-industrijsko-obrtnickoj-skoli)