Nastavljena edukacija voditelja učeničkih zadruga
Autor: Mladen Graovac, 16. 10. 2015.

U sklopu projekta “Poduzetnik kroz cijeli život”, čiji je nositelj Centar za poduzetništvo Grada Slatine, u prostoru Centra, u petak, 16. listopada održana je edukacija za voditelje učeničkih zadruga iz Slatine.

Riječ je o nastavku edukacije, koja je kao dio projekta, započela u Nacionalnom centru tehničke kulture u Kraljevici 11. rujna 2015. Tema današnje edukacije, koju je vodila ravnateljica Centra, Danijela Maravić, bila je kako osnažiti voditelje sekcija učeničkih zadruga i obučiti ih za produktivan rad u samim zadrugama odnosno kako što kvalitetnije poduzetničke vještine prenijeti na učenike, koji su članovi tih zadruga. Radi se o Projeku koji je vrijedan 201.15,21 kunu, 100% je financiran iz Europskog socijalnog fonda Operativnog programa „Razvoj ljudskih potencijala 2007.-2013.” prema javnom pozivu broj HR.1.1.11. Obrazovanje za poduzetništvo i obrt.

Partneri na projektu su Grad Slatina, Osnovna škola Josipa Kozarca, Osnovna škola Eugena Kumičića, Srednja škola Marka Marulića i Industrijsko-obrtnička škola Slatina. Ugovorno tijelo je Ministarstvo rada i mirovinskog sustava a provedbeno tijelo Hrvatski zavod za zapošljavanje. (mk / Foto: M. Kokorić)

Više na: http://www.radioslatina.hr/portal/dogadanja/nastavljena-edukacija-voditelja-ucenickih-zadruga/#prettyPhoto