Nastavljaju se aktivnosti projekta „ Poduzetništvo za cijeli život“
Autor: Mladen Graovac, 13. 11. 2015.

Ravnateljica Centra za poduzetništvo grada Slatine, Danijela Maravić, održala je u sklopu projekta „Poduzetnik kroz cijeli život“ 10.listopada  2015.g. prvu radionicu za učenike, članove učeničke zadruge „ Obrtnik“ u IOŠ-i  Slatina.

Tema radionice bila je- poduzetničke vještine, poduzetničko osnaživanje i timski rad, a na njoj je sudjelovalo  17 učenika i 9 nastavnika.

Nakon teoretskog dijela učenici su u skupinama , timskim radom slikovno osmislili – idealnog člana tima , kombinirajući svoje osobne snage.

Na svom praktičnom primjeru prezentirali su osmišljene plakate i pokazali interes za temu.

Natalija Vidak