Održana Božićna priredba u Industrijsko-obrtničkoj školi Slatina
Autor: Mladen Graovac, 21. 12. 2015.

Industrijsko-obrtnička škola Slatina bila je, u petak 18. prosinca, domaćin Božićne priredbe koju su posjetila i djeca iz Dječjeg vrtića Suncokret iz Slatine. Program za djecu, na kojem su sudjelovali i učenici, organizirali su djelatnici i učenici Industrijsko obrtničke škole te roditelji i odgajateljice iz vrtića, a na kraju je došao i Djed Mraz sa pomoćnicama i poklonima.

Na priredbi su odgajateljice i roditelji izveli predstavu „Neposlušno dijete“. Svojim izvedbama sve prisutne oduševili su Jelena Filković, učenica drugog razreda usmjerenja kuhar, sa pjesmom Božić dolazi, Kristina Knežević, učenica drugog razreda usmjerenja trgovac, sa pjesmom „ Sretan Božić svakome“, Jelena Borovčak, učenica osmog razreda OŠ Eugena Kumičića, sa pjesmom „All i want for Christmas“ i Uma Milaščević, učenica drugog razreda OŠ Josipa Kozarca uz pomoć svoje braće izvela je pjesmu „Kling zvoni kling“. Nakon izvedbi Djed Mraz je darivao djecu.(www.icv.hr, mt, foto:Marko Telišman)