Priznanja za uspješan rad naše Učeničke zadruge
Autor: Mladen Graovac, 23. 12. 2015.

Posljednjeg dana Sajma učeničkih zadruga osnovnih i srednjih škola gradska Turistička zajednica proglasila je i nagradila pobjednike natječaja za izbor najljepšega dječjeg likovnog rada na temu motiva grada Slatine, u kojemu su sudjelovale sve slatinske škole i dječji vrtići. Autori najboljih radova i njihovi mentori nagrađeni su priznanjem i zahvalnicom te poklonom Turističke zajednice.

Za najbolju eko-etno košaricu izabrana je košarica naše Učeničke zadruge Obrtnik, te nam je dodijeljeno i priznanje za najbolji autohtoni proizvod za pregaču s vezom. Dodjelom priznanja, koja je predstavnicima zadruga uručio gradonačelnik Ivan Roštaš, završen je ovogodišnji Sajam učeničkih zadruga Slatine.                                                                                            (P.Žarković: http://www.glas-slavonije.hr/289097/4/Izabrane-najbolje-kosarice)