Naša škola na sajmu VIROEXPO 2016.
Autor: Mladen Graovac, 26. 2. 2016.

Naša škola se predstavila na 21. međunarodnom sajmu gospodarstva, poduzetništva i obrta Viroexpo koji se održava u Virovitici od 26. do 28. veljače 2016. U petak, 26. veljače, svečano ga je otvorio ministar poduzetništva i obrta Darko Horvat. Sajam Viroexpo održava se pod pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović. Sajam, koji ove godine okuplja 750 izlagača iz 27 zemalja.

Nastavnici i učenici naše škole krojači, stolari, instalateri svoje su radove na Sajmu predstavili na štandu Učeničke zadruge "Obrtnik" u sklopu projekta Gradske razvojne agencije Slatine a radove učenika krojača i stolara u sklopu projekta izrada eko-etno vrećica predstavili smo na vlastitom štandu u prostoru sajma.