Industrijsko-obrtnička škola Slatina bila je domaćin Međužupanijskoga natjecanja iz obrazovnog podsektora trgovina u disciplini prodavač
Autor: Mladen Graovac, 23. 2. 2017.

Pokazati vještine dobrog prodavača i izboriti se u konkurenciji za najuspješnijeg, bio je zadatak sedmero učenika koji su 23. veljače 2017. godine sudjelovali na natjecanju u organizaciji Virovitičko-podravske županije, Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i škole domaćina, Industrijsko-obrtničke škole Slatina.

Učenici iz Požege, Virovitice, Nove Gradiške, Slavonskog Broda i Slatine svojom su primjenom znanja, vještina i komunikacije s kupcima dokazali kako je praktična sposobnost prodaje temeljna osobina uspješnog prodavača...

Najbolji je uspjeh i prvo mjesto osvojila učenica Josipa Smolčić iz Industrijsko-obrtničke škole Slatina, drugo je mjesto također pripalo učenici Industrijsko-obrtničke škole Slatina, Ani Nikolić, mentorica Ksenija Som, dok je treće mjesto osvojila učenica Matea Poplašen iz Strukovne škole Virovitica, mentor Duško Mandić.