Ovaj tjedan: 2023
Vodoinstalateri Industrijsko-obrtničke škole Slatina najbolji na Međužupanijskom natjecanju
Autor: Mladen Graovac, 27. 2. 2017.

Međužupanijsko natjecanje učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije održano je u petak,  24.2.2017. u Industrijsko-obrtničkoj školi Nova Gradiška.

Učenici Industrijsko-obrtničke škole Slatina, Ivan Horvat 3. razred i Miroslav Main 2. razred zanimanja vodoinstalater, osvojili su prvo mjesto i od mogućih 200 imali su 195 bodova. Mentor učenicima je Ernest Balta, strukovni učitelj savjetnik. Prvim mjestom naši su se učenici kvalificirali među šest najboljh škola u  Republici Hrvatskoj za Državno natjecanje koje će se održati 2. i 3.svibnja 2017. u Obrtno-tehničkoj školi Split.

„Treba istaći da se samo radom i vježbanjem može postiči uspjeh u bilo kojem natjecanju a pogotovo u obrtničkim zanimanjima gdje učenici moraju pokazati teorijso i praktično znanje. Dugi niz godina vodoinstalateri naše škole vraćaju se u svoju Slatinu sa Međužupanijskih i Državnih natjecanja osvojivši prvo, drugo ili treće mjesto, što nije slučajno već kontinuitet kvalitetnog rada učenika i mentora. Vodoinstalateri naše škole svojim uspjesima i dalje su  „brend“ u Srednjim strukovnim školama Hrvatske koji na taj način promiču grad Slatinu, Virovitičko-podravsku županiju i svoje zanimanje“ istakao je Ernest Balta, strukovni učitelj savjetnik, mentor učenika.

REZULTAT MEĐUŽUPANIJSKOG NATJECANJA UČENIKA U ZANIMANJU vodoinstalater koje je održano u petak, 24.2.2017. u Industrijsko-obrtničkoj školi Nova Gradiška

KONAČNA LJESTVICA PORETKA

Zanimanje: Vodoinstalater

1. Industrijsko-obrtnička škola – SLATINA Učenici: Ivan Horvat i Miroslav Main Mentor: Ernest Balta