Nagrađeni najuspješniji učenici naše škole
Autor: Mladen Graovac, 18. 5. 2017.

U velikoj vijećnici Virovitičko-podravske županije u Virovitici održana je tradicionalna svečanost nagrađivanja najboljih učenika s područja županije, odnosno učenika osnovnih i srednjih škola koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima u tekućoj školskoj godini, kao i njihovih mentora. Prisutne su uoči svečanosti dodjele nagrada pozdravile pročelnica županijskog Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu mr.sc. Vesna Šerepac i obnašateljica dužnosti župana Sanja Bošnjak.

Nagrađeni su i naši učenici, Miroslav Main, 2. razred i Ivan Horvat, 3. razred koji su ostvarili odličan rezultat osvajanjem drugoga mjesta na Državnom natjecanju instalatera grijanja i klimatizacije i vodoinstalatera u Splitu. Mentor učenicima je Ernest Balta, strukovni učitelj, savjetnik.

Čestitamo učenicima i mentoru.