Uz bogat program obilježili smo Dan škole
Autor: Mladen Graovac, 17. 9. 2018.

Industrijsko-obrtnička škola Slatina proslavila je u petak, 14.9.2018. Dan škole. Na svečanoj sjednici Nastavničkog vijeća Mladen Graovac, ravnatelj Industrijsko-obrtničke škole Slatina, govorio je o povijesti obrazovanja za potrebe obrtnika i poduzeća od 1924. godine do danas te postignućima škole u prošloj nastavnoj godini. Predstavljeni su i projekti kroz prezentacije nastavnica Ružice Milaščević ”Budi STEMpatičan”, Ksenije Som ”Naučimo upravljati novcem kako bismo lakše upravljali budućnošću”, Ljubice Subotić ”Pofuk-In Integracija i inkluzija” te Svjetlane Dupan ”Volontiram, srce diram”, ”Škole za Afriku” i ”Dani indijske kulture”. Nakon modne revije i revije frizura na temu indijske kulture, odlukom Nastavničkog vijeća ravnatelj Mladen Graovac uručio je zaslužnim učenicima pohvalnice, a nastavnicima zahvalnice. Pohvalnice su dobili učenici: Esmeralda Milaković, Brigita Tutenov, Mate Dorčak, Davor Kristić i Jurica Šafar.
Zahvalnice su dobili zaposlenici škole: Ružica Pekar, Melita Crnković, Vedran Runje, Goran Ivezić i Ranko Čučković. (www.icv.hr, tekst i foto: A.D. Fišli)