Ovaj tjedan: 2061
Naša škola na 3. Europskom tjednu vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju „Otkrij svoje talente“!
Autor: Mladen Graovac, 12. 11. 2018.

Škola domaćin ovogodišnje manifestacije bila je Strukovna škola Virovitica u čijem su prostoru 6. studenog 2018. godine srednjoškolci obilježili Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju „Otkrij svoje talente“. Ovaj događaj organizira se treći put na poticaj Europske komisije s ciljem da se strukovno obrazovanje i osposobljavanje za napredne vještine i kvalitetna radna mjesta učini što privlačnijim na razini cijele Europe, kao i na lokalnoj, regionalnoj i državnoj razini. Stoga su škole u suradnji s lokalnom vlasti - Virovitičko-podravskom županijom koja je ujedno i osnivač škola napravile „mini-sajam“ svih zanimanja i svih posebnosti strukovnih škola. Našu školu su uz učenike predstavili i nastavnici Paula Kukuljević i Vedran Runje.

Svaka je škola na svom štandu predstavila zanimanja za koja obrazuje učenike i općenito svoj rad. Posebno je stavljan naglasak na promidžbu zanimanja učenicima osnovnih škola koji su se također uključili u ovaj događaj.

Paula Kukuljević

20181106_095936.jpg (969.45 KB)