POČELO OBILJEŽAVANJE MJESECA BORBE PROTIV OVISNOSTI
Autor: Mladen Graovac, 26. 11. 2018.

Dana 20.studenog, učenici 1.razreda kuhara sa svojom profesoricom biologije Majom Barić, kroz niz edukativnih radionica i izradu plakata, započeli su s obilježavanjem mjeseca borbe protiv ovisnosti. Mjesec borbe protiv ovisnosti obilježava se svake godine, pa tako i u našoj školi u razdoblju od 15. studenog do 15. prosinca. Cilj obilježavanja ove manifestacije, kao teme zdravstvenog odgoja, prvenstveno je upoznati učenike s vrstama droga i njihovim utjecajem na biološke procese u tijelu, te ukazati na važnost usvajanja zdravih navika i zdravog načina života. Učenici će kroz radionice, izradu plakata, predavanje i ankete, naučiti kako donijeti pravilne odluke i odgovorno se ponašati u raznim iskušenjima koja se pred njih stavljaju.

Maja Barić, prof.bio.kem

20181120_155123.jpg (794.30 KB)