Ukupno: 1602095
Ovaj tjedan: 1948
Školsko natjecanje prodavača
Autor: Mladen Graovac, 21. 12. 2018.

Dana 21. prosinca 2018. godine, u školskom praktikumu zanimanja prodavač, za učenike završnih razreda, provedeno je školsko natjecanje u natjecateljskoj disciplini: Prodajne vještine. Pokazati vještine uspješne prodavačice imale su priliku Dragica Ljubas, Magdalena Krpan i Doris Repinac. U simuliranom prodajnom procesu, najbolji uspjeh postigla je učenica Doris Repinac.  Doris će biti i predstavnica Industrijsko-obrtničke škole Slatina  na Međužupanijskom natjecanju u natjecateljskoj disciplini Prodajne vještine koje će se održati u Virovitici.

Čestitamo sudionicama školskog natjecanja, a Doris želimo puno uspjeha u nastavku natjecanja!

Ksenija Som

slika_prodavac.jpg (142.03 KB)