Industrijsko-obrtnička škola Slatina sudjelovala na Sajmu znanja i vještina OŠ Eugena Kumičića Slatina
Autor: Mladen Graovac, 22. 5. 2023.

Učenici, nastavnici i stručni učitelji Industrijsko-obrtničke škole Slatina, povodom obilježavanja 40 godina postojanja školske zgrade i Dana osnovne škole Eugena Kumičića Slatina, svojim partnerima u eTwinning projektu „Promocija obrtničkih zanimanja“ predstavili su svoja znanja, sposobnosti  i vještine. Učenici osnovne škole sa zanimanjem su razgledali izložene proizvode koje su izradili naši učenici, degustirali langošice naših kuhara, koktele i frapee konobara, uljepšali se kod naših frizera, kroz razgovor dobili odgovore na mnogobrojna pitanja o zanimanjima stolar, elektroinstalater, krojač, cnc operater, prodavač, automehaniča. Vjerujemo da smo im barem malo pomogli u donošenju odluke o budućem zanimanju.

Slike sa Sajma znanja i vještina pogledajte u galeriji (pod opširnije).

Tekst i fotografije: članovi eTwinning tima IOŠ Slatina