U Slatini gradu postoji jedna škola….
Autor: Mladen Graovac, 15. 12. 2023.

U Slatini gradu postoji jedna škola….Industrijsko obrtnička škola…u njoj se nešto čudno događa u ovo blagdansko vrijeme…..čini se da su se u njoj nastanili vrijedni patuljci Djeda Božićnjaka. Patuljci su raznih zanimanja i puni maštovitih ideja, tako da  svaki novi dan iznjedri neki novi detalj.

Patuljci zanimanja prodavač izradili su poklone i male sobove od kartonskih kutija  koji ukrašavaju topli Božićni kutak u kojem se patuljci odmaraju.

Patuljci zanimanja CNC operater izradili su pahuljice od kartona koje krase prozore našeg hola.

Patuljci zanimanja stolar izradili su snjegoviće i svijeće od drveta koji unose toplinu i Božićni ugođaj.

Svi patuljci zajedno okitili su božićnu jelku, hodnike i hol škole.

Imaju vam oni i pomagače koji ovu Božićnu čaroliju prenose i oko škole. Tako je lutka od bilja pretvorena u čarobnu vilu, pojavila su se drvca, snjegovići  i sobovi svuda oko škole.

I tu priči nije kraj….dođite i uvjerite se i sami u ovu nestvarnu čaroliju i dozvolite da začaramo i Vas svojim Božićnim duhom…Do skorog javljanja iz Ioš-a!

Tekst i fotografije: Kristina Mataija Sertić.

bor.jpg (270.51 KB)
hol_1.jpg (702.21 KB)