Učenici IOŠ-a sudjelovali na 1. Slatinskom buvljaku
Autor: Mladen Graovac, 11. 3. 2024.

Na slatinskoj tržnici u subotu 9. ožujka 2024. u organizaciji tvrtke Slatina KOM d.o.o., održan je prvi po redu Slatinski buvljak kojemu se pridružila i Industrijsko-obrtnička škola Slatina. Naše učenice 2. razreda krojača, Sara Mudri i Tea Vrbanac sa svojim su nastavnicama, Paulom Kukuljević Idek i Spomenkom Prša na štandu izložili proizvode naših krojača i ostale rabljene odjevne predmete koje su prodavali po prigodnim cijenama. Cjelokupni događaj održao se pod  motom: KUPI – NOSI – POKLONI – ZAMJENI – NE BACAJ. S obzirom da se u modu vraćaju stari trendovi i vintage komadi ovo je bila odlična prilika da svatko pronađe nešto za sebe ili višak odjeće, koja više možda nije u modi ili nam konfekcijskim brojem ne odgovara, pokloni, zamijeni ili proda. Ova akcija okupila je veliki broj Slatinčana koji su subotnje prije podne iskoristili za ovakvu jednu eco-friendly akciju.

Tekst i fotografije: Paula Kukuljević Idek

1.jpg (249.17 KB)