PRODAJA RADOVA UČENIČKE ZADRUGE OBRTNIK INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKE ŠKOLE SLATINA
Autor: Mladen Graovac, 18. 3. 2024.

15. ožujka učenici 1. i 2. razreda zanimanja pomoćni stolar i učenice 3. razreda zanimanja krojač, članovi UZ „Obrtnik“, sudjelovali su, zajedno sa svojim nastavnicama Spomenkom Prša i Jasnom Varga, na prodaji prigodnih proizvoda povodom Uskrsa.

Na štandu su se tako mogli kupiti zečići raznih boja i oblika, pilići i koke, drvene pisanice s mašnom, hoklice, daske za tijesto, kuhače, kućice za ptice, pregače sa zečevima u raznim bojama, platnene vrećice i još puno lijepih i kreativnih proizvoda.

Sve su to izradile vrijedne ruke zadrugara UZ „Obrtnik“ koja već devetu godinu uspješno djeluje u našoj školi.

Tekst i fotografije: Jasna Varga, ing.