eTwinningov projekt BUDI ULJUDAN/ULJUDNA, BUDI UZOR - BONTON ZA GENERACIJE Z I ALFA
Autor: Mladen Graovac, 26. 4. 2024.

TERENSKA NASTAVA NA PLITVIČKIM JEZERIMA

Povodom obilježavanja Dana planeta Zemlje i u sklopu aktivnosti eTwinningova projekta Budi uljudan/uljudna, budu uzor - bonton za generacije Z i Alfa, a koji se u mjesecu travnju bavi bontonom u aktivnostima na otvorenom, učenici naše škole posjetili su Plitvička jezera u pratnji nastavnica Jasne Varga i Helene Roštaš.

Tijekom boravka u jednome od najpoznatijih i najljepših nacionalnih parkova naše zemlje učenici su osvježili osnovnoškolska znanja iz Prirode i društva i Biologije te razmjenjivali iskustva o primjerenome ponašanja pri aktivnostima na otvorenome, od prikupljanja i odvajanja otpada, odnosa prema drugim posjetiteljima te prema biljnom i životinjskome svijetu oko sebe.

Tekst i fotografije: Anamaria Zlatunić, Ema Ćosić, Luka Ferenčak, Helena Roštaš