Naš učenik Miroslav Main dobitnik nagrade "Šegrt Hlapić"
Autor: Mladen Graovac, 15. 6. 2018.

Miroslav Main, ovogodišnji najbolji učenik Virovitičko-podravske županije u trogodišnjem programu, inače polaznik Industrijsko-obrtničke škole Slatina, dobitnik je nagrade „Šegrt Hlapić“. Tijekom srednjoškolskog obrazovanja sudjelovao je na međužupanijskom i državnom natjecanju vodoinstalatera na kojem je osvojio izniman uspjeh, dva prva i jedno drugo mjesto na međužupanijskoj razini, kao i jedno drugo i treće mjesto na državnoj razini. Osim toga, Miroslav je uključen i u Učeničku zadrugu „Obrtnik“. Nagradu za najboljeg učenika srednjih strukovnih škola za školsku godinu 2017./2018. dodjeljuje Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta i Hrvatska obrtnička komora. Svečanost dodjele održat će se 29. lipnja u Zagrebu, a na ovom uspjehu, sjajnom Miroslavu Mainu, čestitao je i virovitičko-podravski župan Igor Andrović. Radi zaštite osobnih podataka tekst i slike na web stranici škole objavljeni su sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka.(www.vpz.hr, Fotografija: Kristijan Toplak; https://www.icv.hr/2018/06/miroslav-main-najucenik-trogodisnjih-programa-osvojio-nagradu-segrt-hlapic-za-najboljeg-ucenika-strukovnih-skola-u-hrvatskoj/)